O nás

Přinášíme kolekce předních světových stylů. Originalbrand to je prvotřídní výběr oblečení a doplňků značky GUESS. Vybíráme za Vás.

Filozofií našeho podnikání je, že nabízíme pouze to, co bychom si sami pro sebe nakoupili a snažíme se Vám poskytnout skvělý zákaznický servis, který bychom osobně v České republice i my sami uvítali. Děláme svou práci s radostí, úsměvem, poctivě a láskou a snažíme se předat našim zákazníkům zážitek. 

Jsme internetový prodejce přední americké oděvní značky Guess. Všechno zboží v nabídce je nakoupeno v originál obchodech, tzv. Factory Store's. Reflektujeme nejnovější americkou módu, New Yorská móda je přece ta prvotřídní! :)

Snažíme se vybírat za Vás. Nakupujeme jen to nejkvalitnější zboží, které se nám samotným líbí. Nechceme Vás zahltit množstvím modelů tak, abyste museli ztrácet Váš čas proklikáváním e-shopu a sty položkami. Ve snaze učinit Váš nákup co nejjednodušší, nejefektivnější a nejrychlejší jsme se snažili vytvořit náš e-shop co nejpřehlednější, omezený jen na ty modely opravdu kvalitní, módní.

Nebojte se nakoupit zboží u nás jen proto, že se nemusíte trefit do velikosti. Jsme schopni Vám obratem zaslat zboží v jiné velikosti či vrátit peníze.

Našim primárním cílem je vždy spokojený zákazník.

Jste to právě Vy, naši báječní zákazníci, kdo je nám tou největší inspirací a hnacím motorem k neustálému zlepšování našich služeb.

E-shop založený v roce 2014 prošel spousty inovacemi a my věříme, že poskytujeme stále více kvalitnější služby a přinášíme Vám příjemný zážitek z nakupování.

Mockrát děkujeme za Vaši podporu a přejeme příjemné nakupování! :)

(Ing. Kateřina Julinová, Business manager & Co-Owner)

41530560_2205841899660548_3369505146265403392_o_1